Монтессорі сад (0-6 років)

У будні з 8.00 до 19.00 у нашій студії працює Монтессорі-група для дітей віком від 2,5 до 6 років. Ви можете вибрати зручний для вас розклад відвідування занять, залежно від готовності дитини та ваших уподобань. Ясла для діток від 0 до 2 років ми поки що закрили, але є суботні розвиваючі заняття для такого віку діток.

Для отримання більш детальної інформації ви завжди можете зателефонувати нам за номером: +38 (073) 302-65-99, написати електронною поштою: montevilekiev@gmail.com або зайти до нас у студію за адресою: м. Київ, вул. Анни Ахматової буд.35а.

Монтессорі-середовище

Розвиваюче монтесори-середовище обмежується спеціально для комфорту дитини. Дитина сама вибирає чим займатися, педагог може направити, запропонувати чи показати новий матеріал. У монтесорі-класі проходять заняття у п'яти різних зонах:

• Зона практичного життя: використання різноманітних застібок та замків, переливання, пересипання, сортування, робота з ножицями та ножем, щипцями та піпеткою, прибирання та чищення, догляд за тваринами та рослинами.

• Зона сенсорного розвитку: вправи у розвиток органів чуття, кольорів, нюху і звукового сприйняття, знайомство з поняттям форми, довжини, величини, ширини.

• Зона математики: цікаві матеріали, за допомогою яких дитина вчиться розуміти зміст арифметичних дій, цифр та їх складових (багаторозрядні числа), засвоїть поняття геометричні форми, об'ємні тіла тощо.

• Зона розвитку мови: багато матеріалів для розширення словникового запасу, підготовка руки до навчання письма та читання, вправи для звукового аналізу, літери, алфавіт та багато іншого.

• Зона космосу: дає основні уявлення про навколишній світ, дитина починає вивчати історію, географію, біологію, астрономію.

Вільний вибір занять у монтесорі-середовищі спонукає в дитини інтерес до навчання та пізнання навколишнього світу.

Переваги

Ретельно організована навчальна Монтессорі-середовище;
Уважне та ввічливе ставлення педагога до кожної дитини;
Свобода вибору. Дитина – активний учасник свого процесу навчання;
різновікова група;
М'яка адаптація дитини;
Відсутність одноразових та щорічних внесків. Гнучкі умови оплати.

Адаптація дитини

Знайомство педагога з дитиною; встановлення контакту;
Можливість залишити дитину на кілька годин;
Відвідування групи на півдня до повної готовності до самостійного перебування у групі повного дня.

Умови прийому

Анкета від батьків; Ознайомлення із правилами роботи студії;
Список необхідних особистих речей:
змінне взуття
нижня білизна 2 шт.
шкарпетки 2 шт.
кофта/футболка/реглан 2 шт.
колготи+спідниця/штани
гребінець
піжама (сон)

За потреби - довідка від педіатра чи іншого лікаря (невропатолога, психолога).

Режим дня змінюється в залежності від сезону, але приблизно виглядає так.

8.00 – 09.00 Робота в Монтессорі-класі
09.00 – 09.20 Сніданок
09.30 – 11.00 Робота в Монтессорі-класі / Англійська мова / Кулінарна школа / Хореографія / Групове заняття на колі
11.00 – 12.15 Прогулянка / Провітрювання класу